Aktualności.

23-03-2020 #Aktualności

KOMUNIKAT ZARZĄDU DLA NASZYCH KLIENTÓW

Szanowni Państwo

Znaleźliśmy się w szczególnej sytuacji. Ogólnoświatowa pandemia wirusa SARS-CoV–2 dotarła do Polski, a jej skutki dotykają każdego z nas zarówno w naszych domach, jak i w pracy. Nadchodzący czas to poważne wyzwanie i test odpowiedzialności, za siebie, naszych najbliższych i współpracowników.

Pragniemy Państwa uspokoić i zapewnić, iż Grupa Kapitałowa KOM-EKO podchodzi do zaistniałej sytuacji bardzo poważnie i z rozwagą. Stale monitorujemy napływające do nas informacje oraz wdrażamy odpowiednie procedury postępowań. Pozostajemy w stałym kontakcie z organami władz centralnych i samorządowych kierujących walką z pandemią. Mamy świadomość, iż działamy w branży, która w sytuacjach kryzysowych jest kluczowym ogniwem zapewniającym bezpieczeństwo sanitarne mieszkańcom.

Pragniemy zapewnić, iż ciągłość i jakość świadczenia przez nas usług odbioru odpadów nie są zagrożone. Jednocześnie chcemy podkreślić, iż priorytetem w naszym postępowaniu jest zapewnienie bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego naszych klientów i pracowników.

Podejmujemy działania prewencyjne mających na celu zmniejszenie ryzyka zarażenia COVID-19. Mamy świadomość, iż część z tych zmian (np. ograniczenie kontaktu z Biurem Obsługi Klienta do drogi elektronicznej i telefonicznej) może stanowić dla Państwa okresowe utrudnienie. W tej wyjątkowej sytuacji są to jednak działania niezbędne. Wspólnie stawiamy czoła wyzwaniu, jakim jest pandemia koronawirusa.

Apelujemy do wszystkich Państwa o wielką odpowiedzialność i ostrożność. W poszanowaniu dla ciężkiej pracy naszych pracowników zwracamy się z prośbą o dochowanie należytej staranności w segregacji odpadów.

Przestrzegajmy zaleceń organów sanitarno-epidemiologicznych zarówno podczas wykonywania swoich obowiązków, jak i w czasie wolnym od pracy.

Bądźmy odpowiedzialni.

ZARZĄD KOM-EKO S.A.