Aktualności.

26-09-2022 #Aktualności

Nasi żużlowcy Mistrzami Polski!

Na ten dzień lubelski żużel czekał 75 lat. 25 września 2022 r. zawodnicy Motoru pokonując zespół Stali Gorzów 53:37 po raz pierwszy sięgnęli po tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Dokonali rzeczy, zdaniem wielu niemożliwej, z nawiązką odrabiając w rewanżu dwunastopunktową stratę z pierwszego, finałowego spotkania. Wcześnie swoją widowiskową i skuteczną jazdą zawładnęli sercami lublinian i zdominowali część zasadniczą sezonu PGE Ekstraligi.

Fraser Bowes, Mateusz Cierniak, Maksym Drabik, Jarosław Hampel, Dominik Kubera, Wiktor Lampart, Mikkel Michelsen, Mateusz Tudzież - to nazwiska, które na trwale wpisały się w historię lubelskiego sportu.

Za moc niezapomnianych emocji i wrażeń dziękujemy im wszystkim oraz wszystkim tym, którzy pomogli osiągnąć ten sukces z Jakubem Kępą, Piotrem Więckowskim, Aleksandrą Marmuszewską, Maciejem Kuciapą, Jackiem Ziółkowskim i Markiem Kępą na czele.

Cieszymy się, że znajdując się w gronie partnerów klubu, mogliśmy jako KOM-EKO dołożyć swoją małą cegiełkę do tego sukcesu.