Aktualności.

16-07-2020 #Aktualności

Strefa kibica z ekoAPP

Sportowe emocje najlepiej przeżywać razem. KOM-EKO i Lubhotel zapraszają na wspólne kibicowanie żużlowcom lubelskiego Motoru w rozgrywkach PGE Ekstraligi – najlepszej żużlowej ligi świata w strefie kibica w Restauracji 107 przy ul. Krańcowej 107 w Lublinie.

Cieszymy się, że możemy dzielić z Państwem radość zwycięstw naszych zawodników. Czekamy na kolejne i zachęcamy do skorzystania z darmowej aplikacji ekoAPP, która usprawni domowe czynności związane z gospodarowaniem odpadami.

Zapraszamy do pobrania aplikacji pod adresem: www.ekoapp.com.pl. Na stronie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje oraz instrukcję obsługi i instalacji aplikacji.

 

Jednocześnie zapraszamy to skorzystania z usług Lubhotel i Restauracji 107.

Lubhotel, to 56 nowoczesnych, komfortowych pokoi z przestrzenią do pracy i wygodnymi łóżkami. Pokoje charakteryzuje klimatyczny wystrój z urokliwymi zdjęciami Starego Miasta, które dedykowane są zarówno osobom podróżującym służbowo jak i indywidualnym gościom. Lubhotel to również miejsce stworzone z myślą o potrzebach biznesu - pojemne i dobrze wyposażone sale konferencyjne umożliwiają organizację rożnego rodzaju konferencji i spotkań biznesowych. Restauracja 107 to miejsce gdzie bogactwo smaków i aromatów kuchni regionalnej spotyka się z tradycyjną kuchnią polską i europejska.

Zachęcamy do rezerwacji:

LUBHOTEL

ul. Krańcowa 107A

Tel. +48 81 477 95 00

E-mail: info@lubhotel.pl

RESTAURACJA 107

Tel. +48 81 477 95 09

E-mail: restauracja@lubhotel.pl

Bronx Burger

+48 798 985 085