Aktualności.

27-09-2019 #Aktualności

Elektroniczne faktury

Codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa wymaga nieustannej wymiany dokumentów. Wiele z kanałów dystrybucji nie daje gwarancji bezpieczeństwa i pewności dostarczenia na czas dokumentu do adresata. Jest to szczególnie ważne, w przypadku dokumentów wywołujących skutki prawne takie jak obowiązek zapłaty czy ujęcie dokumentu w rejestrze VAT

KOM-EKO S.A. jako firma „Przyjazna Środowisku”, wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych klientów oraz w trosce o ochronę środowiska rekomenduje Państwu elektroniczną formę przesyłania faktur poprzez platformę Businesslink, narzędzie, które pozwoli w łatwy, szybki i bezpieczny sposób wymienić dokumenty z naszymi Klientami.

Dzięki platformie Businesslink będą mogli Państwa uzyskać natychmiastowy dostęp do wybranych dokumentów (faktury, korekty, specyfikacje) wraz z załącznikami. Platforma umożliwia konfigurację powiadomień o czekającym na odbiór dokumencie. Komunikaty są wysyłane automatycznie do Klientów w formie email.

Korzystając z tego rozwiązania oszczędzą Państwo czas i chronią środowisko naturalne minimalizując zużycie papieru oraz produkcję dodatkowych odpadów.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani elektroniczną formę przesyłania faktur, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta mailowo: bok@kom-eko.pl lub telefonicznie 81 748 86 52.